User Permissions (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Name
ca: Nom

en: locked
ca: bloquejat

en: edit permissions
ca: edita permisos

en: edit role
ca: edita un rol
