User Permissions (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Name
cy: Enw

en: locked
cy: wedi cloi

en: edit permissions
cy: golygu hawliau

en: edit role
cy: golygu swyddogaeth
