User Permissions (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Name
el: Όνομα

en: locked
el: κλειδωμένο

en: edit permissions
el: επεξεργασία δικαιωμάτων

en: edit role
el: επεξεργασία ρόλου
