User Permissions (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Name
eo: Nomo

en: locked
eo: ŝlosita

en: edit permissions
eo: redakti permesojn

en: edit role
eo: redakti rolon
