User Permissions (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Name
et: Nimi

en: locked
et: lukustatud

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: edit role
et: rolli muutmine
