User Permissions (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Name
fa: نام

en: locked
fa: قفل شده

en: edit permissions
fa: ویرایش مجوزها

en: edit role
fa: ویرایش نقش
