User Permissions (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Access control
fr: Contrôle d'accès

en: Name
fr: Nom

en: locked
fr: verrouillé

en: edit permissions
fr: modifier les droits

en: edit role
fr: modifier le rôle
