User Permissions (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Name
he: שם

en: locked
he: נעול

en: edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: edit role
he: עדכון תפקיד
