User Permissions (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Access control
hi: अभिगम नियंत्रण

en: Name
hi: नाम

en: locked
hi: तालाबंद

en: edit permissions
hi: अनुमति बदलें

en: edit role
hi: दायित्व बदलें
