User Permissions (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: locked
lt: užrakinta

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: edit role
lt: redaguoti rolę
