User Permissions (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Name
lv: Nosaukums

en: locked
lv: slēgts

en: edit permissions
lv: rediģēt tiesības

en: edit role
lv: rediģēt lomu
