User Permissions (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Name
pl: Nazwa

en: locked
pl: zablokowany

en: edit permissions
pl: edytuj uprawnienia

en: edit role
pl: edytuj rolę
