User Permissions (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Name
cs: Jméno

en: locked
cs: zamčeno

en: edit permissions
cs: upravit oprávnění

en: edit role
cs: upravit roli
