User Permissions (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: Name
dz: མིང་།

en: locked
dz: ལྡེ་མིག་རྐྱབ་ཡོདཔ།

en: edit permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་ཞུན་དག་འབད་

en: edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད།
