User Permissions (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Name
hu: Név

en: locked
hu: zárolt

en: edit permissions
hu: jogosultságok szerkesztése

en: edit role
hu: szerepkör szerkesztése
