User Permissions (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Name
kk: Аты

en: locked
kk: бұғатталған

en: edit permissions
kk: Құқықтарды өндеу

en: edit role
kk: рөлді өңдеу
