User Permissions (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Access control
ro: Control acces

en: Name
ro: Nume

en: locked
ro: blocat

en: edit permissions
ro: modificare permisiuni

en: edit role
ro: modifică rolul
