User Permissions (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: locked
uk: заблоковано

en: edit permissions
uk: редагувати повноваження

en: User Permissions
uk: Повноваження Користувача

en: edit role
uk: редагувати роль
