User Permissions (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Name
af: Naam

en: locked
af: gesluit

en: edit role
af: redigeer rol
