User Permissions (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Name
ar: الاسم

en: locked
ar: مغلق

en: edit permissions
ar: حرر الصلاحيات

en: edit role
ar: تحرير الدور
