User Permissions (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Name
bg: Име

en: locked
bg: заключено

en: edit permissions
bg: редактирай права

en: edit role
bg: редактирай роля
