User Permissions (6.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Name
bo: མིང

en: locked
bo: ཟྭ་རྒྱག་པ།

en: edit permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ལ་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: edit role
bo: འགན་ནུས་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ
