User Permissions (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Access control
da: Adgangsbegrænsning

en: Name
da: Navn

en: locked
da: låst

en: edit permissions
da: redigér tilladelser

en: edit role
da: redigér rolle
