User Permissions (6.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Access control
de: Zugriffskontrolle

en: locked
de: Gesperrt

en: edit permissions
de: Berechtigungen bearbeiten

en: User Permissions
de: Benutzerberechtigungen

en: edit role
de: Rolle bearbeiten
