User Permissions (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Access control
es: Control de acceso

en: Name
es: Nombre

en: locked
es: bloqueado

en: edit permissions
es: editar permisos

en: edit role
es: editar rol
