User Permissions (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Name
eu: Izena

en: locked
eu: blokeatuta

en: edit permissions
eu: baimenak editatu

en: edit role
eu: zeregina editatu
