User Permissions (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Name
fi: Nimi

en: locked
fi: lukittu

en: edit permissions
fi: muokkaa käyttöoikeuksia

en: edit role
fi: muokkaa roolia
