User Permissions (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Name
gl: Nome

en: locked
gl: bloqueado

en: edit permissions
gl: editar permisos

en: edit role
gl: editar rol
