User Permissions (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Name
hr: Naziv

en: locked
hr: zaključano

en: edit permissions
hr: uredi dopuštenja

en: edit role
hr: uredi ulogu
