User Permissions (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: Name
ja: 名前

en: locked
ja: 固定

en: edit permissions
ja: 権限の編集

en: edit role
ja: 役割の編集
