User Permissions (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: locked
km: ជាប់សោ

en: edit permissions
km: កែសម្រួល​​សិទ្ធិ

en: edit role
km: កែសម្រួល​តួនាទី
