User Permissions (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Name
ku: ناو

en: locked
ku: کلیل دراوە

en: edit permissions
ku: ڕێپێدانەکان دەسکاری بکە

en: edit role
ku: ڕؤڵ دەسکاری بکە
