User Permissions (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Name
oc: Nom

en: locked
oc: verrolhat

en: edit permissions
oc: modificar los dreches d'accès

en: edit role
oc: modificar lo ròtle
