User Permissions (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Name
sk: Názov

en: locked
sk: zamknuté

en: edit permissions
sk: upraviť oprávnenia

en: User Permissions
sk: Používateľské oprávnenia

en: edit role
sk: upraviť kategóriu používateľov
