User Permissions (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Name
sl: Ime

en: locked
sl: zaklenjeno

en: edit permissions
sl: uredi dovoljenja

en: edit role
sl: uredi vlogo
