User Permissions (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Name
sq: Emri

en: locked
sq: bllokuar

en: edit permissions
sq: ndrysho të drejtat

en: edit role
sq: ndrysho rolin
