User Permissions (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Access control
sv: Behörighet

en: Name
sv: Namn

en: locked
sv: låst

en: edit permissions
sv: redigera behörigheter

en: edit role
sv: redigera roll
