User Permissions (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Name
tr: İsim

en: locked
tr: kilitli

en: edit permissions
tr: izinleri düzenle

en: edit role
tr: rol düzenle
