User Permissions (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Name
vi: Tên

en: locked
vi: đã bị khóa

en: edit permissions
vi: sửa quyền

en: edit role
vi: sửa vai trò
