User Permissions (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Access control
is: Aðgangsstýring

en: Name
is: Nafn

en: locked
is: læst

en: edit role
is: breyta hlutverki
