User Permissions (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: Name
ta: பெயர்

en: locked
ta: பூட்டிய

en: edit permissions
ta: அனுமதிகளை மாற்று

en: edit role
ta: பாத்திரத்தை மாற்று
