User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: type
am: ዓይነት
