User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: title
ar: عنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: type
ar: النوع

en: group
ar: مجموعة
