User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: none
cy: dim

en: Name
cy: Enw

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: type
cy: math
