User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: title
da: titel

en: Content
da: Indhold

en: Group
da: Gruppe

en: none
da: ingen

en: Name
da: Navn

en: name
da: navn

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: group
da: gruppe

en: Add Activity
da: Tilføj aktivitet
