User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: Group
de: Gruppe

en: Type
de: Typ

en: none
de: keine

en: name
de: Name

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: type
de: Typ

en: group
de: Gruppe

en: id
de: ID

en: Add Activity
de: Aktivität hinzufügen

en: Page views
de: Pageviews
