User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།
