User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: title
et: pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: name
et: nimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: type
et: tüüp
