User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: title
fi: otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: none
fi: ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: type
fi: tyyppi

en: group
fi: ryhmä
