User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: title
fil: pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Group
fil: Grupo

en: Type
fil: Uri

en: none
fil: wala

en: Name
fil: Pangalan

en: type
fil: uri
